Swarovski Flat backs FOILED nalepovací kamínky

produktů na stránku 20 40 60

SWAROVSKI ELEMENTS - FLAT BACKS FOILED

Swarovski šperky se díky své odolnosti řadí mezi nejpopulárnější bižuterii na trhu. Za kouzlem Swarovski Elements se ale skrývá především jejich elegance a univerzálnost. Perfektně se totiž hodí jak pro běžné nošení, tak i k jedinečným příležitostem, jako jsou firemní bankety, svatby, rodinné oslavy či například návštěvy divadel.

Kolekce Flat Backs Foiled
Swarovski Elements Flat backs no hot fix je oproti ostatním kolekcím komponentů ze vnitř rovná – vystouplá broušená část je pouze z jedné (venkovní) strany. Právě díky této ploše si těmito kameny efektivně ozdobíte nejen váš dekolt, ale také například kabelku, peněženku, mobilní telefon či oděv. Vybírejte z pestré palety různých barev, velikostí i tvarů.

Novou generaci z jedné strany rovných komponentů představují Swarovski Elements Xilion Rose, jež najdete právě v této kategorii.  Zmiňované šperky se rychle dostaly do povědomí módních návrhářů a žen, jež určují módní trendy – považují je za dokonalý element krásy. Hlavním důvodem tohoto označení je fakt, že na trhu nenajdete kamínky, které by měli více briliantových brusů.

Vytvořilo FEO