MENU
Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 776 183 616 (Po-Pá 8:00 - 15:30)
info@koralek-obchod.cz

Swarovski Flat backs FOILED nalepovací kamínky

Číst více

Swarovski šperky se díky své odolnosti řadí mezi nejpopulárnější bižuterii na trhu. Za kouzlem Swarovski Elements se ale skrývá především jejich elegance a univerzálnost. Perfektně se hodí jak pro běžné nošení, tak i k jedinečným příležitostem, jakými jsou firemní bankety, svatby, rodinné oslavy či například návštěvy divadel.

Swarovski Elements Flat backs no hot fix je oproti ostatním kolekcím komponentů zevnitř rovná (vystouplá broušená část je pouze z jedné, venkovní strany). Právě díky této ploše si kamínky snadno přilepíte vhodným lepidlem, a tím originálně ozdobíte váš dekolt, kabelku, peněženku, mobilní telefon či oděv. Vybrat si můžete z pestré palety různých barev, velikostí i tvarů.

Novou generaci z jedné strany rovných komponentů představují Swarovski Elements Xilion Rose, jež najdete právě v této kategorii. Zmiňované šperky se rychle dostaly do povědomí módních návrhářů a žen, jež určují módní trendy – považují je za dokonalý element krásy. Hlavním důvodem tohoto označení je fakt, že na trhu nenajdete kamínky, které by měly více briliantových brusů.

Číst méně