Blog

Blog
Obrázek pro článek Jak tvořit šperky a dekorace z křišťálové pryskyřice

Jak tvořit šperky a dekorace z křišťálové pryskyřice

Křišťálová pryskyřice je mezi domácími tvůrci čím dál populárnější. Aby také ne, můžete s ní zalít téměř cokoli, vždy to vypadá perfektně a práce s ní je i velmi jednoduchá. Unikátní je hlavně svým elegantním stylem. Šperky z pryskyřice vypadají jako z křišťálu . Odtud i pojmenování křišťálová pryskyřice . Z pryskyřice můžete vyrobit opravdu cokoli . Někdo ji používá k výrobě šperků, někdo na různé ozdoby a dekorace. Princip výroby šperku je vždy podobný, vezmete něco pěkného, zalijete pryskyřicí a necháte ztuhnout. A...

Fotonávod
Obrázek pro článek Fotonávod: sněhová vločka na stromeček

Fotonávod: sněhová vločka na stromeček

V tomto návodu si vytvoříme ozdobu ve tvaru sněhové vločky. Můžete ji zavěsit do okna, jako domácí dekoraci nebo klasicky na Vánoční stromek. Výroba je jednoduchá, zvládnou ji i začátečníci a můžete ji zkusit vytvořit i s dětmi.

Fotonávod
Obrázek pro článek Fotonávod - Spirálový náhrdelník

Fotonávod - Spirálový náhrdelník

V dnešním návodu si vytvoříme spirálový náhrdelník. Velkou výhodou je jeho univerzálnost. Vzít si ho můžete k džínám a tričku i při svátečnějších příležitostech.

Blog
Obrázek pro článek Vánoční novinka - dárkové poukazy

Vánoční novinka - dárkové poukazy

Dárkový poukaz je jistota, která udělá radost vždy a každému. Už si nemusíte lámat hlavu, jaké korálky darovat, a kterými uděláte tu největší radost.

Vytvořilo FEO