Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

Minerální korálky a ostatní

Číst více

Přistáli jste v naší oblíbené kategorii! Je tu pro všechny, kdo chtějí místo klasických skleněných korálků něco jiného. Náš výběr korálků z minerálů je ohromující – od fazetovaných po klasické kulaté korálky. Nechybí dřevěné korálky pro výrobu šperků oblíbených i mezi chlapy a plastové korálky s písmenky pro skládání jmen.

Číst více

Korálky z minerálů

V našem portfoliu minerálů a polodrahokamů dbáme na kvalitu, zpracování surovin i pořádný výběr. Vždy u nás najdete ametysty, acháty, hematit a další klasiku i niché kousky rodochrozit, larimar nebo prehnit. A co tvary a formy? Favoritem u našich zákazníků jsou klasické kulaté korálky, ti odvážnější preferují fazetované. Někteří vyhledávají nepravidelné tvary – pro ty máme uhlazené zlomky, tak zvané tromlované kameny.

Rudraksha korálky, mušle a perleť

Korálky s nevyslovitelným názvem rudraksha znají nejen vyznavači jógy. Tahle exotická semínka se umí postarat o wow efekt. Vypadají nádherně samy o sobě nebo namíchané do náramků nebo náhrdelníků s minerály a polodrahokamy. Pro milovníky přirozenosti máme perleťové korálky a zlomky mušlí.

Plastové a dřevěné korálky

Obojí mají dvě výhody – nízkou váhu a příjemnou teplotu na omak (na těle nestudí), proto je nosí rády i děti. Dřevěné korálky se díky lehké váze hodí i na výrobu opravdu masivních náhrdelníků a pro sexy surový vzhled je nosí i pánové.

Číst méně