Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

Bižuterní komponenty

Číst více

Po letech strávených ve světě kreativity víme do posledního korálku, bez jakých komponentů se naši zákazníci-šperkaři neobejdou. A co má nej kvalitu i vlastnosti. V oblíbenosti vede chirurgická ocel pro zdravotní nezávadnost, někdo dává přednost stříbrným komponentům. Máme vše pro tvorbu prstýnků i náhrdelníků, vybírejte!

Číst více

Bez čeho se neobejdete

Máme v nabídce veškeré bižuterní komponenty pro samotné šperky od koncovek na náramky po přívěsky, šlupny, nánožníky. Ale také veškeré pomůcky pro tvorbu šperků od ketlovacích jehel po nýty.

Materiály

Nejoblíbenější jsou ocelové komponenty. Chirurgická ocel je cenově sympatická, pevná a narozdíl od stříbra vám nezčerná (je odolná vůči poškrábání i oxidaci). Navíc bez alergických reakcí při nošení na těle – u citlivějších osob nezčervená při nošení ocelového šperku ucho nebo dekolt. Pro fandy vzácných kovů máme pořádnou zásobu stříbrných komponentů.

Od Jablonexu po Swarovski

V portfoliu máme třeba český Jablonex, který pracuje s různými materiály pro náušnice i náhrdelníky – nejčastěji mosazí, chirurgickou ocelí, stříbrem. Vynikají precizním zpracováním, vysokou kvalitou, krásným designem. A samozřejmě nabízíme fenomén jménem Swarovski. Komponenty Swarovski jsou zdravotně nezávadné, nepřekonatelné v kvalitě a tak krásné, že na diamanty si ani nevzpomenete.

Číst méně
Další filtry