Bižuterní komponenty STŘÍBRNÉ Ag925

produktů na stránku 20 40 60

Puncovní značky seznam značek a jejich vyobrazení. Registrace naší společnosti Korálek-obchod s.r.o. ičo 03992225  u Puncovního Úřadu.
Identifikační (výrobní a odpovědnostní) značky v kontextu ostatních značek na klenotech

Punc je značka, kterou na předmět vyrazí osoba (instituce) nezávislá na výrobci i obchodníkovi, která svojí značkou zaručuje, že výrobek má deklarovanou ryzost. V případě ČR je takovou osobou Puncovní úřad. V zemích, kde není zaveden puncovní systém, obvykle zaručuje ryzost alespoň to, že je možné podle charakteristické značky vyhledat výrobce nebo obchodníka, který zboží dodává. Takovým značkám říkáme výrobní, resp. odpovědnostní, společný termín pro oba typy je identifikační (dále zkráceně IZ). Obdobně slouží ke zjištění původu zboží i v zemích, kde se puncuje. České puncy vyjadřují kromě základní informace, že byl opuncovaný předmět zkontrolován a shledán správným co do ryzosti, i údaj o použitém kovu, jeho ryzosti a období, kdy byl punc vyražen. Všechny tyto údaje se dají poznat z typu puncu. U současných punců lze navíc z písmene v něm obsaženého poznat i pracoviště, které kontrolu a označení provedlo. Je téměř pravidlem, že se na zboží vyskytuje ještě další značka, a to ryzostní číslo. Slouží k rychlé orientaci laiků o ryzosti použitého materiálu. Ryzostní číslo bývá ze značek na zboží nejjednodušší; raznici s podobnou značkou dovede vyrobit mnoho rytců (ryzostní číslo dokonce bývá i odléváno s výrobkem), a proto se někdy vyskytuje i na zboží, které by punc nemohlo dostat - například na bižuterii, vyrobené z obecného kovu. Proto samo o sobě neposkytuje dostatečnou informaci o výrobku.  

​Stříbrné komponenty tedy komponenty z ryzího stříbra s označením Ag925 jsou také zastoupeny v našem sortimentu v široké nabídce. Celá tato skupina je rozdělana do několik příhodných podkategorií, kde najdete vhodné komponenty zejména pro Swarovski elements. Komponenty jsou zde rozděleny na zapínání - tedy karabinky a různé koncovky na zakončení kožených řemínků. Také zde najdete nabídku naušnicového zapínání a dále několik kategorií, které jsou specialozovány například pro oblíbené Swarovski rivoly, Swarovski chessboard nebo pro oblíbená Swarovski srdce. Nevíte si rady s lepením kamínků do zvolených náušnic nebo prtenů? Nevadí, připravili jsme pro Vás postup lepení kamínků.

Potřebujete již hovoté náušnice s přívěskem a nemáte čas si je sama připravit, nebo hledáte dárek pro své blízké? Pak ani v tom není problém. Hotové šperky z námi nabízených komponentů jsme pro Vás také připravili. Jsou nazvány Made with Swarovski a určitě v nich najdete vhodný dárek.
 

Vytvořilo Foreveryone.cz