Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

Skleněné korálky

Číst více

Dokonale kulaté skleněné korálky? Také je tu najdete, ale je to jen zlomek našeho repertoáru. Myslíme na fanoušky české Preciosy i japonských Miyuki nebo TOHO korálků. Průběžně zařazujeme nové modely a kolekce včetně menších značek, proto na našem e-shopu najdete pokaždé něco nového. 

Číst více

Japonské značky Miyuki a TOHO

Korálkovou velmocí je překvapivě Japonsko. Proč japonské korálky milují naši zákazníci? Pro nepřekonatelně vysokou kvalitu zpracování. Nepřeháníme. TOHO a Miyuki korálky jsou jeden jako druhý. Když je navléknete na nit, žádný nevybočuje ani o vlas. Jsou jako jednovaječní korálkoví sourozenci. A hlavně – výběr barev, odstínů, pokovů, listrů, tvarů a velikostí u jednotlivých tvarů... je nekonečný. Proto když se vám na Instagramu někoho šikovného zalíbí třeba šperk vytvořený z korálků Miyuki, můžete vyrobit identický. Stačí, když znáte počet použitých korálků, barvy atd.

České korálky Preciosa i další

Pro patrioty máme v nabídce oblíbené korálky Preciosa ve všech barvách duhy i broušené korálky této značky, protože vypadají jako drahokamy. A kdo má slabost pro rodinné značky, může zkusit českou značku Estrela

Praktická balení v tubách

Co si zákazníci našeho e-shopu pochvalují? Že máme korálky balené v praktických tubách s popisem barvy a tvaru. Díky tomu mají ve svých proprietách na tvoření vždy dokonalý přehled a pořádek. 

Číst méně