Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

Korálky ESTRELA

Číst více

Ryze česká značka Estrela se specializuje na skleněné korálky i skleněné voskované perly. Ty jsou známé kvalitou materiálu a pestrostí barev. Jejich mačkané perličky jsou dokonale minimalistické a propracované do nejmenšího detailu! Vedle klasiky se Estrela hodí na výrobu ultra moderních šperků.

Číst více

Estrela, další česká sklářská legenda

Vedle korálků Preciosa vyrábí u nás vysoce kvalitní skleněné korálky ceněné i ve světě firma Estrela. Historie české rodinné firmy sahá až do roku 1892! Dnes je Estrela trendsetter ve světě korálků a bižuterie.

Klasika i neonové barvy

Máme v nabídce korálky Estrela v desítkách podob – ať jde o barvy, nebo tvary. Úžasně efektní šperky vytvoříte třeba pomocí mačkaných korálků Jazýček nebo Lupínek. Barevně je Estrela také velkorysá – vedle klasiky se určitě podívejte na korálky Estrela NEON. Tyhle neonové korálky reagují na UV světlo, takže třeba na diskotéce nebo v baru po osvětlení UV světlem korálky zářivě svítí. Dokonce máme v nabídce i neonové knoflíky, kterými můžete ozvláštnit běžné oblečení. Veškeré bižuterní nářadí a potřeby k tvoření šperků u nás nechybí – od bižuterních kleští po jehly na navlékání korálků.

Číst méně