Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

Bižuterní komponenty POKOVENÉ

Číst více

Naše bižuterní komponenty pro dotvoření vašich šperků jsou jen od prověřených českých dodavatelů. Jsou bez olova i zinku, splňují zdravotní nezávadnost směrnic EU. Základem je většinou mosaz upravená galvanizací. Vybírejte z postříbřených a měděných pokovů, oblíbený je i antracit aka černý zinek.

Číst více

Od kalot a ketlovacích nýtů po koncovky a karabinky

K dotvoření šperků a pro různé techniky máme vše, co potřebujete: kaloty, koncovky, karabinky a zapínání pro náramky, kotníkové řetízky i náhrdelníky. Šlupny, brožové můstky, afroháčky, silikonové zarážky i motýlky na puzety, ale taky řetízky a půvabné přívěsky na ozvláštnění vašich šperků.

Stříbro, zlato i černý antracit

Bižuterní pokovení zajišťuje odolnost vůči opotřebení, ale hlavně dodává luxusnější vzhled bižuterních komponentů. Tenká vrstva kovu dodává kovový lesk, ať už jde o stříbrnou, zlatou nebo jinou galvanizaci. Záleží na designu celého šperku, který tvoříte – doplňte ho komponenty ve stříbrném, zlatém nebo antracitovém, měděném nebo mosazném provedení. Třeba šlupny nabízíme i s rhodiovanou úpravou, která je velmi odolná.

Číst méně