Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

Náhrdelníky, Obojkové dráty

Číst více

Praktické obojkové dráty z bižuterního drátku jsou dokonalé pro jednoduché nadčasové náhrdelníky. Navlékat na ně můžete například korálky s většími otvory. Pryžové šňůry a náhrdelníky ze stužky různých barev mají na jednom konci očko a na druhém háček z chirurgické oceli pro snadné zapínání.

Číst více

Tak jednoduché, až jsou nápadné

Tento typ bižuterních komponentů pro výrobu jednoduchých náhrdelníků umožňuje velkou kreativitu. Zvolte jeden nadčasový přívěsek z chirurgické oceli a stříbra nebo jeden nápadný korálek do středu. Krásně vypadají také minerální korálky a minerály ve tvaru donutů. Nebo vytvořte rafinované složité uskupení!

Podle čeho vybrat materiál?

Pokud chcete, aby náhrdelník držel tvar, zvolte obojkový drát nebo pryžovou šňůru. Pokud má náhrdelník naopak opisovat krk, vyberte náhrdelník se stužkou. Pro ultrajednoduché náhrdelníky nebo náramky je možné zvolit ještě kožené šňůrky. Pravá kůže je barvená přírodními barvami, které nezašpiní oblečení (nepouští) a nezpůsobí alergickou reakci. Návlekových materiálů je ale samozřejmě mnohem víc, tak vybírejte podle svého gusta...

Číst méně