Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

Korálky PRECIOSA

Číst více

V nabídce skleněných korálků nemůže chybět česká firma Preciosa! Korálky Preciosa jsou vysoce kvalitní, dokonale rovnoměrné, odolné a snadno spojitelné při nejrůznějších technikách, proto je šperkaři a ruční výrobci milují jako my. Preciosa nám dodává i další šperkařské komponenty jako přívěsky.

Číst více

Česká sklářská legenda

Češi jsou sklářským umem proslulí po celém světě. Vedle vysoce kvalitních japonských TOHO a MIYUKI korálků nemůže chybět právě česká Preciosa. Je známá dlouhou tradicí ve výrobě skleněných korálků i vysokým standardem. Korálky Preciosa jsou charakteristické přesností a pestrostí barev.

Preciosu milují profesionálové i amatéři

Korálky Preciosa vyrábí sklářská legenda z Jablonce nad Nisou v nepřeberných tvarech od válečků, krystalů, kuliček po dvoušpicové bicone (sluníčka). Kromě barevné klasiky vybírejte z pastelových tónů, metalických a lesklých barev. Úžasné jsou šperkařské komponenty Preciosa – v kategorii přívěsků Exclusive vás čekají trojúhelníky i čtyřlístky. Kolekci doplňují perly Preciosa ve všech možných barvách. Potřebné bižuterní nářadí pro tvoření šperků ze skleněných korálků u nás samozřejmě najdete taky!

Číst méně