MENU
Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 776 183 616 (Po-Pá 8:00 - 15:30)
info@koralek-obchod.cz

Vykutálený tým korálku

Goldie aka Goldík, šéf a maskot Korálku

Slovenský čuvač s rodokmenem delším než šňůra perel Coco Chanel dochází do firmy jako správný aristokrat jen občas. Leč když dorazí, vždy pečlivě prolustruje sklad a otestuje, jak je co pevné a co je nutné udělat pro to, aby se to roztrhlo. V podstatě je to i náš kvalitář. Ale co si budeme namlouvat, primárně je to nadšený procházkář, rodinný mazel a milovník zahrady.

Martina Brávková, vedoucí skladu

Pokud má naše firma duši, jmenuje se Martina. Pokud má spolehlivost jméno, je to taky Martina. Sklad v jejím pojetí funguje jako hodinový strojek švýcarské výroby. Vše má své místo a logiku. A aby to nebyla strojová strohost, vše zalévá nekonečnou pohodou a láskou ke všemu, co dělá.

Kateřina Blažková, vedoucí expedice

Přes tuto křehkou dámu projdou úplně všechny objednávky. Vlastně si do práce chodí číst – každé ráno na ni čeká stoh objednávek tlustý jak Hra o trůny. Společně s majitelkou Zuzkou prochází řádek po řádku a jako včelky knihomolky pilně snáší jednotlivé produkty a tvoří z nich úhledné balíčky pro zákazníky.

Milan Bílek, majitel a holka pro všechno

Dle terminologie své ženy „generál & pohodář“. Každý den vyřídí salvu e-mailů od zákazníků, které ho občas úplně vyřídí. Snaží se vysvětlit, že ten hranatý korálek zdánlivě bez otvoru je ve skutečnosti kulatý, otvor má, ale hráškově fialová jak na potvoru není skladem. Trpělivost trénuje při kutění v dílně, proto zvládá komunikaci se svou ženou i ostatními lidmi s úsměvem a napoleonským nadhledem.

Zuzana Bílková, majitelka a srdce firmy

Náš skladový Google, znalec zákazníků a k tomu Milanova manželka. Když ji před čtvrt stoletím Milan objevil jako poklad svého života, netušil, že se z ní vyklube superpočítač. Cokoli potřebujete vědět o produktech, ona ví. Když něco nemůžeme najít, ptáme se Zuzky. Jak se říká, že žena zvládá 10 věcí naráz, v případě Zuzky to není pravda. Zvládá jich 20 a ještě u toho po sms povzbuzuje potomky k lepší náladě a výkonům.

Lukáš Trna, webmaster

Webdesigner a zakladatel MakeArt. Když kdysi majitel Korálku ještě honil holky a jezdil na motorce, Lukáš se pletl do cesty s lopatkou v ruce a výčitkou: „Strejdo, uhni, tady mám pískoviště já!“ Dnes je jeho pískovištěm internet. Má přehled o všem, co se tam děje.  A co dělat, aby byl na internetu vidět také Korálek-obchod a v zákazníkovi zůstal po odeslání objednávky pocit „tak to bylo jasné, rychlé, juchů!“

Pavel Weirich, webmaster

Co vymyslí webmaster Lukáš, tomu vdechne programátor Pavel život. Máme trochu strach o stav nervů tohoto nekonečného dobráka. Protože když mu Pavel znovu a znovu vrací něco s tím, že by to chtělo ještě o chlup vylepšit, aby to bylo dokonalé… Pavel nikomu neukousne hlavu a ladí vše tak dlouho, až to dokonalé je.

Jitka Kitner, copywriterka z Brna

Textařka, co dává obsah a formu našim článkům i dalším textům na webu. S češtinou a klávesnicí zachází jak virtuóz, ale jinak je to kopyto a zakopne klidně o neexistující předmět. Proto dala její značce copyto.cz jméno francouzská komedie Kopyto o nenapravitelném smolaři v podání Pierra Richarda, který projde prosklenými dveřmi, i když jsou zamčené.