Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

Chirurgická ocel

Číst více

Chirurgická ocel, super materiál nejen ve šperkařství. Má vysokou kvalitu i odolnost. Naši zákazníci na špercích z chirurgické oceli nejvíc oceňují, že nečerná a nezpůsobuje alergické reakce. Pro lidi s citlivostí na kovy jedna z mála možností, jak si dopřát krásný šperk. Prsteny, náušnice, pánské kožené náramky... vybírejte.

Číst více

Vlastnosti šperků z chirurgické oceli

Vzhled i povaha šperků z chirurgické jsou neodolatelné. Luxusní zpracování, které se vizuálně od stříbra liší jen tím, že je o chlup matnější. Ale oproti stříbrným šperkům nehrozí zčernání a také cena je nižší. Proto jsou oblíbené třeba náramky na nohu z chirurgické oceli – náramek nemusíte sundávat ani při koupání. A jak se o šperky z chirurgické oceli starat? Nevyžadují žádnou speciální péči, roztoky ani čisticí hadříky. Jsou prakticky „věčné“.

Typ šperků z chirurgické oceli

V našem portfoliu najdete originální prsteny. Máme něžné dámské kousky, unisex i vysloveně pánské prsteny. Oblíbené jsou mezi zákaznicemi náušnice se zapínáním na puzetu a už zmíněné náramky na nohu. Parádně vypadá kombinace kůže a chirurgické oceli – kožené náramky s ocelovými prvky u nás patří dlouhodobě mezi top dárky pro chlapy.

Komponenty z chirurgické oceli

Kdo rád tvoří a šperk si vyrobí raději sám, vybere si v sekci komponentů z chirurgické oceli: máme přívěsky, puzety, lůžka, řetízky, zapínání, koncovky i ketlovací nýty a jehly.

Číst méně
Další filtry