Bižuterní komponenty CHIRURGICKÁ OCEL 316 Steel

produktů na stránku 20 40 60

Bižuterní komponenty z chirurgické ocele? Proč ne, v tom není žádný problém. Všechny změny, které se odehrávají kolem nás po celé dny, roky - to vše přináší různá omezení. Mezi časté "omezení" patří i alergie na bižuterní komponenty z mosazi. Proto jsme pro Vás připravili nabídku komponentů, jejichž materiálem pro výrobu je chirurgická ocel. V nabídce najdete různé druhy náušnicových zapínání s různými korálky i pružinkami. Další kategorií jsou také karabinky a americké zapínání, které můžete lehce využít na korálkový náramek.

Máte hotový přívěsek nebo ověs a nevíte na co jej připojit, aby se dal zavěsit na připravený řetízek nebo kožený řemínek? I v tom Vám budeme partnery. Pokud nahlédnete do skupiny šlupny a závěsy z chirurgické ocele, pak určitě najdete co hledáte. Tyto šlupny lze také kombinovat s přívěsky Swarovski elements. Pokud si nejste jisti, jakou velikost šlupny zvolit na Vámi vybraný přívěsek, můžete se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme!

Řetízky
​to jsou další produkty z naší široké nabídky. Řetízky najdete ve tvaru očkových, háďátkových nebo tvarovaných. Z tvarovaných řetízku pro Vás dále připravujeme hotové náramky na nohu, kterým jsme dali jméno "nánožníky".

Potřebujete lehké náušnice? Rádi pomůžeme. V nabídce přívěsků a ověsů z chirurgické ocele najdete lehké a vzdušné filigrány, které postačí napojit na afroháčky nebo náušnice s mechanickým zapínáním a náušnice jsou hotovy. Filigrány lze dozdobit různými skleněnými korálky v podobě Swarovski bicone nebo broušených korálků. Je pro Vás tato varianta složitá? I na to jsme připraveni. Zveme Vás na prohlídku náušnic z chirurgické ocele, které jsou již hotové.

Jsme držiteli certifikátu o zdravotní nezávadnosti těchto komponentů podle přísných směrnic naší drahé EU.

Vytvořilo Foreveryone.cz