Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

Korálky TOHO

Číst více

Korálky TOHO jsou další japonské skleněné korálky podobně jako Miyuki korálky, které jsou známé svou kvalitou a širokou paletou barev. Také korálky TOHO jsou oblíbené mezi šperkaři, designéry i laickými kreativci. Mají malé otvory pro snadný průchod třeba drátku i nylonové nitě.

Číst více

Dokonalost do poslední obliny

TOHO korálky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla a jsou charakteristické svou rovnoměrnou velikostí a tvarem. Japonští mistři je navrhli tak, aby se vám snadno spojovaly a vytvářely dechberoucí šperky. Korálky TOHO milují i amatérští šperkaři právě pro milimetrovou rovnoměrnost, která umožňuje nejrůznější techniky.

Obliny i hrany

V našem e-shopu najdete korálky TOHO v různých tvarech – klasické oblé TOHO round, ale také krychličky TOHO cubes nebo válcové Bugles. Barevně jsou tyhle skleněné korálky až bláznivě pestré – kromě klasiky můžete zvolit pastelové tóny, metalické nebo matné varianty i průhledné kousky. Vybírejte z desítek možností! V kategorii bižuterních komponentů najdete vše pro doladění korálkových náušnic, náramků i náhrdelníků.

Číst méně