Bižuterní komponenty

produktů na stránku 20 40 60

Ač se to zdá nebo ne, pak bižuterní komponenty se již používají mnoho let. U nás se dříve vyráběly v Jablonecké firmě Jablonex a staly se základem pro výrobu šperků, náušnic i náhrdelníků. Mnoho z těchto komponentů najdete i u nás v široké nabídce. Mezi bužiterní komponenty řadíme komponenty z běžných kovů, jehož základem je mosaz. Tyto mosazné komponenty jsou nadále upravovány různými technologiemi. Touto cestou jsou na mosazné komponenty nanášeny různé vrstvy - pak mluvíme o komponentech postříbřených,měděných nebo v barvě antracitu. Tyto komponenty jsou bezniklové a bezolovnaté.

V naší nabídce také najdete velmi oblíbené komponenty z chirurgické ocele, které jsou antialergenní a díky této vlastnosti jsou vyhledávány čím dál častěji. Díky svému materiálu se řadí mezi profesionální komponenty. Jsme držiteli certifikátu o zdravotní nezávadnosti, které splňují předpisy směrnic EU. V komponentech z chirurgické ocele najdete nejen komponenty pro zapínání, ale také různé přívěsky a filigrány. Také náušnicové kovodíly jsou zde zastoupeny ve velké škále.  Nabídka řetízků z tohoto materiálu v našem obchodě je jednou z nejšiřších.

​Do nabídky bižuterních komponentů je možné také zahrnout komponenty ze stříbra s označením AG925. Tyto komponenty jsou rozděleny do několika skupin podle jejich využití. Najdete komponenty pro kameny Swarovski jako jsou Swarovski rivoly, Swarovski butterfly a další. Tyto kamínky se do komponentů většinou zalepují lepidlem, které také najdete u nás v nabídce. S naším návodem "Jak správně lepit kamínky" určitě vše hravě zvládnete. Do kategorie komponentů ze stříbra Ag925 jsme také přidali skupinu různých přívěsků, které jdou lehce zavěsit na stříbrný řetízek. Tyto přívěsky jsou menších rozměrů a proto jsou lehké a velmi decentní.

​Dalším naším dodavatelem je světový výrobce bižuterních komponentů, kterého znáte pod jménem TIERA CAST. V brzké době bude i tato kategorie rozšířena o další novinky, které se v našem obchůdku objevují každým dnem.Tierra cast je americkým výrobcem již profesionálních přívěsků a různých bižuterních potřeb pro naše korálkařky.

 

Vytvořilo Foreveryone.cz