MENU
Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 776 183 616 (Po-Pá 8:00 - 15:30)
info@koralek-obchod.cz

Polymerové hmoty FIMO, Pryskyřice, Barvy

Číst více

Tahle sekce působí na první pohled jako chemická laboratoř... přesto jde o kreativní pomůcky pro umělecké duše! Při mnoha typech tvoření se bez nich neobejdete. Třeba tvarovací polymerová hmota FIMO je zázrak, který právem milují velcí i malí. V nabídce máme taky barvy na textil, porcelán i sklo, štětce a spol.

Číst více

Zázrak jménem FIMO hmota

V této kategorii je bestsellerem polymerová hmota FIMO. Umělci z řad našich zákazníků umí z FIMO stvořit květ orchideje i obal na květináč ve tvaru kohoutí hlavy.

Barvy (skoro) na všechno

Nechceme se chlubit, že máme v nabídce všechny barvy duhy... ale my je opravdu máme! Navíc barvy na kdeco: porcelán, sklo, textil včetně barev na hedvábí. Společným přívlastkem je jednoduché použití a kvalita (stálost) barev, abyste hotové výrobky mohli bez obav používat.

Barvy na šperky i další dekorace

Specialitou jsou barvy Prismé a Moon. S texturními barvami vytvoří originální výrobek i úplný začátečník. Barvy Prismé jsou neprůhledné, lesklé, s originálním efektem, který vypadá jako včelí plástev. Barvy Moon zas okouzlují texturou s perleťovým šupinkovým efektem.

Číst méně