Vážení zákazníci, z provozních a inventurních důvodů bude provoz našeho e-shopu a prodejny od 8.12. 2019 pozastaven.
Objednávky přijaté od
9.12. 2019 budou vyřizovány po Novém roce od 6.1.2020.
Naše prodejna pro vyzvednutí osobních objednávek bude otevřena do 12.12. 2019  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hodně radosti při tvoření s korálky. 

Barvy PRISMÉ

Tyto barvy jsou neprůhledné, lesklé, s originálním efektem, který vypadá jako včelí plástev. Jejich výborná odolnost proti světlu i vodě zaručuje dokonalý vzhled vámi vyrobených šperků či jiných dekorací. Použít je můžete na všemožné materiály jako kov, sklo, keramika, plátno atd. Vhodné komponenty jsou lůžka. Vyrábí se v různých tvarech a velikostech, s okraji anebo rovná. Pro vytvoření kruhovitého efektu naneste přes zaschlou barvu Gédéo Glazurovací pryskyřici.


Nanášení je snadné. Zvolit můžete buď pipetu, štětec nebo nalít přímo z lahvičky. Povrch by měl být vždy odmaštěný. Barvy můžete mezi sebou míchat a to tak, že do jedné kápnete pipetou kapičku jiné barvy. Vzájemně se do sebe vpíjí, ale nepromíchají. Na zaschnutí si pár hodin počkáte, doba záleží na tloušťce vrstvy. Počítejte však s tím, že na dotek je to přibližně 6 hodin a dokonalé ztvrdnutí až po 72 hodinách.

Vytvořilo FEO