MENU
Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 776 183 616 (Po-Pá 8:00 - 15:30)
info@koralek-obchod.cz

Swarovski Elements

Číst více

Swarovski elements používají proslulí designéři na šaty, šperky i symboly luxusních aut. Se Swarovski components budete nápaditým návrhářem i vy. Tady najdete pro své kreativní řádění vše potřebné. Třeba nalepovací kamínky na šaty, trička a plavky – i z obyčejné konfekce se rázem stane parádní personalizovaný kousek.

Číst více

Už přes 100 let

Fenomén Swarovski vznikl v české kotlině na sklářském Jablonecku. Zdejší umělecký sklář Daniel Swarovski se stal výrobcem skleněné bižuterie, která dobyla svět. Dodnes spolupracují na nových kolekcích každý rok přední módní návrháři jako Jean Paul Gaultier nebo Alexander McQueen.

Buďte taky návrháři!

V našem korálkovém repertoáru taková perla samozřejmě nechybí. Swarovski komponenty zahrnují kameny všech barev, tvarů a velikostí, Swarovski perly, nečekaně tvarované Fancy stones nebo klasiku Swarovski round stones. Na sestavení šperků se vám budou hodit bižuterní komponenty z pravého stříbra nebo kvalitní chirurgické oceli. Na doladění oblečení využijete neokoukané knoflíky Swarovski buttons, šikovné nažehlovací kamínky a další vychytávky.

Punc kvality

Čím to, že jsou křišťály Swarovski tak výjimečné? Za nevšední kvalitou stojí složení skla, díky kterému jsou kameny absolutně čiré a oplývají dokonalými optickými vlastnostmi. Recept na výrobu skla je bedlivě střežené tajemství. Na povrchové úpravě spolupracoval Swarovski se samotným Christianem Diorem. Díky speciálním nátěrům lámou křišťály světlo ve spektru duhy.

Číst méně
Další filtry