Vážení zákazníci, z provozních a inventurních důvodů bude provoz našeho e-shopu a prodejny od 8.12. 2019 pozastaven.
Objednávky přijaté od
9.12. 2019 budou vyřizovány po Novém roce od 6.1.2020.
Naše prodejna pro vyzvednutí osobních objednávek bude otevřena do 12.12. 2019  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hodně radosti při tvoření s korálky. 

Swarovski Flat backs HOTFIX nažehlovací kamínky

produktů na stránku 20 40 60

Designové Swarovski Elements – Flat backs hot fix

Flat Backs Hot Fix jsou Swarovski elementy s rovným povrchem krystalu. Stejně jako šperky typu Flat Backs No Hotfix jsou k dostání v široké paletě barev, mnoha velikostech i tvarech a ozdobit jimi můžete nejen svůj dekolt a osobní věci, jakými jsou kupříkladu kabelka, peněženka nebo také váš oděv. Swarovski klenoty jsou skvělou dekorací jak pro osobní věci, tak i pro váš oděv. V kolekci šperků Flat backs hot fix naleznete mimo jiné i novinku mezi Swarovski Elements – kamínky Xilion Rose zastupující novou generaci briliantového lesku.

Různorodost a elegance Flat backs hot fix
Stejně jako kolekce No hot fix je i u této řady zadní strana kamínků zkosená. Tvoří rovnou stěnu, kterou snadno připevníte na stříbrné nebo pokované komponenty tak dobře, jako na své osobní věci. Rozdíl mezi kolekcemi je však v tvarech jednotlivých kamenů. Swarovski Elements Flat Backs hot fix nabízí kromě tradičních kulatých tvarů i kytičky nebo například diamantové tvary.

Vytvořilo FEO