Vážení zákazníci, z provozních a inventurních důvodů bude provoz našeho e-shopu a prodejny od 8.12. 2019 pozastaven.
Objednávky přijaté od
9.12. 2019 budou vyřizovány po Novém roce od 6.1.2020.
Naše prodejna pro vyzvednutí osobních objednávek bude otevřena do 12.12. 2019  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hodně radosti při tvoření s korálky. 

Korálky DŘEVĚNÉ

produktů na stránku 20 40 60

Dřevěné korálky, to je tradice, která se nikdy neomrzí. Nabízí tolik možností, jak je kombinovat a vždy působí dokonale. Dřevěné korálky jsou ve srovnání s těmi ostatními na dotek teplé, nestudí tedy na kůži a jsou lehoučké. To jsou jejich obrovské výhody. Můžete navíc míchat různé barvy, velikosti a tvary podle svých představ. Barvené korálky bývají zalakované, aby se barva neuvolňovala. Nebarvené si naopak můžete ozdobit podle svých představ.

A z jakého dřeva bývají korálky nejčastěji vyrobené? Obvykle se setkáváme s palmovým dřevem a ebenem. Ebenové dřevo je však chráněné, a tak korálky z tohoto dřeva dnes najdete nejčastěji ve starožitnictví a navíc jsou dražší. Ale za exkluzivní kvalitu se vyplatí připlatit.

Dřevné korálky můžete navlékat na různé návlekové materiály. Lze používat například voskované nitě nebo nitě polyesterové v různých barevných odstínech. A pro koho jsou dřevěné korálky vhodné? Jednoduše řečeno pro každého. Nejvíce je milují především malé děti, ale ani my dospělí si tyto šperky nenecháme ujít. 

Vytvořilo FEO