Vážení zákazníci, z provozních a inventurních důvodů bude provoz našeho e-shopu a prodejny od 8.12. 2019 pozastaven.
Objednávky přijaté od
9.12. 2019 budou vyřizovány po Novém roce od 6.1.2020.
Naše prodejna pro vyzvednutí osobních objednávek bude otevřena do 12.12. 2019  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hodně radosti při tvoření s korálky. 

Swarovski Elements

produktů na stránku 20 40 60

Swarovski Elements
Kameny Swarovski jsou synonymem osvědčené kvality. Však dělají ženy krásnějšími už přes 100 let. V naší nabídce komponentů Swarovski Elements najdete kamínky různých barev, tvarů a velikostí. Ukažte všem svou kreativitu a fantazii a vytvořte si vlastní šperky s pomocí kamenů a korálků Swarovski a stříbrných i ocelových komponentů. Vaši přátelé budou zas a znovu okouzleni parádními kombinacemi, které můžete střídat podle příležitosti a šatů. Je totiž škoda omezit se pouze na jeden styl a stále stejný šperk.

 

Máme oblíbené kulaté tvary Swarovski round stones, které nikdy nevyjdou z módy i speciálně tvarované Fancy stones pro ty, které se nebojí vybočit z řady. A pokud třeba hledáte originální dárek pro svůj dokonalý protějšek, máme i kameny ve tvaru srdce.

 

Preciznost a neopakovatelný design Swarovski nenajdete pouze na kamenech a korálcích, ale i tam, kde byste to možná nečekali. Třeba na oblečení. Stačí když si vyzdobíte sváteční košili unikátními knoflíky Swarovski buttons a pak už jen sledujte, jak na ně každý sklouzne pohledem.

Vytvořilo FEO