Swarovski Elements

produktů na stránku 20 40 60

Swarovski Elements
Kameny Swarovski jsou synonymem osvědčené kvality. Však dělají ženy krásnějšími už přes 100 let. V naší nabídce komponentů Swarovski Elements najdete kamínky různých barev, tvarů a velikostí. Ukažte všem svou kreativitu a fantazii a vytvořte si vlastní šperky s pomocí kamenů a korálků Swarovski a stříbrných i ocelových komponentů. Vaši přátelé budou zas a znovu okouzleni parádními kombinacemi, které můžete střídat podle příležitosti a šatů. Je totiž škoda omezit se pouze na jeden styl a stále stejný šperk.

 

Máme oblíbené kulaté tvary Swarovski round stones, které nikdy nevyjdou z módy i speciálně tvarované Fancy stones pro ty, které se nebojí vybočit z řady. A pokud třeba hledáte originální dárek pro svůj dokonalý protějšek, máme i kameny ve tvaru srdce.

 

Preciznost a neopakovatelný design Swarovski nenajdete pouze na kamenech a korálcích, ale i tam, kde byste to možná nečekali. Třeba na oblečení. Stačí když si vyzdobíte sváteční košili unikátními knoflíky Swarovski buttons a pak už jen sledujte, jak na ně každý sklouzne pohledem.

Vytvořilo FEO