Vážení zákazníci, z provozních a inventurních důvodů bude provoz našeho e-shopu a prodejny od 8.12. 2019 pozastaven.
Objednávky přijaté od
9.12. 2019 budou vyřizovány po Novém roce od 6.1.2020.
Naše prodejna pro vyzvednutí osobních objednávek bude otevřena do 12.12. 2019  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hodně radosti při tvoření s korálky. 

Šperky made with Swarovski

produktů na stránku 20 40 60

Šperky Swarovski jsou opravdu jedinečné svými krystaly, které září všemi barvami. Šperky této značky poznáte bezpečně na první pohled. Nejen designem, jejich lesk a třpyt je zkrátka nepřehlédnutelný. Výrobce si dává na svých špercích opravdu záležet. Každý kus je propracovaný do nejmenšího detailu. Každý krystal Swarovski má dokonalý odraz světla, který získává díky specifickému brusu. Kameny mají mnoho barevných provedení od průhledných po poloprůhledné až po matné.

V této sekci naleznete řadu krásných přívěsků, náušnic a náramků, které vás dokonale ozdobí a rozzáří. I krásná žena je se šperkem ještě krásnější. Navíc tyto šperky Swarovski si můžete pořídit za velmi příznivou cenu. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a nechte se unést na vlnách brilance Swarovski. A pokud si chcete vyrobit vlastní šperk, můžete si vybrat z bižuterních komponentů.  

Vytvořilo FEO