Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

Minerály Náramky znamení zvěrokruhu

Číst více

Polodrahokamy léčí?
​Polodrahokamy jsou pokládány za léčivé. Mohou být zapracovány do různých šperků jako přívěsky do tvaru kapiček nebo jako korálky. Velmi časté je používání minerálních úlomků k vdechnutí osobního znaku. Tak zvané měsíčíní kameny či drahokamy můžete zahrnout do speciálního dárku k narozeninám.
​Pro leden je psán granát, pro únor - amethyst, pro březnová miminka pak akvamarin, k dubnovým narozeninám se hodí velmi dobře diamant - opravdu drahokam. Květen tedy měsíc lásky je doplněn smaragdem v červnu obdarovávejte perlou. Červenec je měsícem rubínu a srpen je znamením zeleného kamenu peridot. Září a tedy školní měsích safír, v říjnu opadají stromy a tak darujte pro sílu opál. Listopad měsíc časné zimy je vhodný pro kámen topaz a prosincový vánoční měsíc je měsícem tyrkysu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ČTENÁŘE A KUPUJÍCÍ: Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte buď svého praktického lékaře, popř. příslušného ambulantního specialistu! Vezměte, prosíme, na vědomí, že neexistují žádné minerály a drahé kameny, které by měly fyzický účinek proti rakovině, leukémii a dalším zhoubným nemocem, stejně tak nemocem, které by mohly mít negativní dopad na zdraví. Důrazně upozorňujeme, že všechny zde uvedené údaje a též všechny údaje na všech stránkách webu www.koralek-obchod.cz které obsahují informace o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jež jsou v lidových mýtech a tradicích nazývány jako „léčivé“ kameny, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Zdroji pro tyto informace jsou tisícileté mýty a tradice ohledně použití minerálů a drahokamů v lidovém léčitelství, publikované prostřednictvím masových médií ve formě tištěné i elektronické, dále pak běžně dostupná literatura – knihy, kde jsou publikovány údajné účinky na lidský organismus a psychiku. Tyto informace, jež jsou ve společnosti obecně rozšířeny, nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu prostřednictvím vědecky ověřených lékařských postupů a léčivých přípravků s ověřenými účinky. Až na výjimky nejsou tzv. „léčivé“ schopnosti minerálů a drahých kamenů, stejně tak, jako produktů z nich a s nimi vyrobených, jakkoliv vědecky ověřeny a jsou dány jen a pouze lidovou tradicí a mýty.

Číst méně