MENU
Nakupte po telefonu, jsme on-line
+420 776 183 616 (Po-Pá 8:00 - 15:30)
info@koralek-obchod.cz

Korálky MIYUKI

Číst více

Japonské skleněné Miyuki korálky jsou proslulé kvalitou a přesností zpracování. Firma Miyuki si zakládá na tradičním sklářském umění, které má v Japonsku dlouhou historii. Každý korálek Miyuki je vyroben s velkou precizností, je dokonale pravidelný velikostí i tvarem. Hodí se i pro složité šperky.

Číst více

Dokonalé pro tvorbu složitých šperků

Oblíbené mezi šperkařskými designéry, milované amatérskými tvůrci šperků po celém světě – to jsou japonské korálky Miyuki. Využijete je při výrobě perličkových náramků, náušnic nebo náhrdelníků. Jejich malá velikost a pravidelný tvar umožňují složité vzory a filigránské detaily. Korálky navlékejte na tenký drát, nylonové lanko, nylonové nitě Miyuki nebo jiný návlekový materiál a spojujte pomocí různých technik.

Nekonečná paleta tvarů, barev a provedení

Miyuki korálky máme v různých tvarech jako válečky nebo dlouhé tyčinky Bugle. Barevná škála zahrnuje klasické odstíny, metalické tóny, matné i průhledné varianty. To vám dopřává nekonečno možností pro kreativitu a umožňuje tvořit neotřelé šperky. Pro jedinečný výsledek doporučujeme zvolit více druhů skleněných korálků.

Číst méně