Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

Sada barev na BATIKOVÁNÍ odstín Modrá balení 3x85ml. Výrobce Art Creation

1 ks v balení
350 Kč
ico doprava zdarma Doprava zdarma
od 890 Kč

Dodejte svému oblečení, doplňkům a interiérovým dekoracím šmrnc pomocí batikovací barvy! Je to levný a zábavný způsob, jak recyklovat obyčejné oblečení a další látkové předměty a proměnit je ve své nové oblíbené kousky! Vytvářejte zábavné, barevné vzory, jako jsou spirály, hvězdice, ombré a další, jednoduchým kroucením a vázáním látky gumičkami nebo sponkami a nanášením různých barevných barviv.

Tato sada barev obsahuje tři lahvičky barviva Talens Art Creation Silk, barviva na vodní bázi, které je ideální pro barvení světlých přírodních látek. Živé barvy jsou připraveny k použití a dodávají se v lahvičkách s jemnými dávkovacími tryskami, které umožňují rovnoměrnou a přesnou aplikaci přímo na látku. Sada obsahuje také jednorázové rukavice, které zabraňují vzniku skvrn na rukou.


Obsah: (5004 Brilliant Blue – 6026 Turquoise Green – 6003 Brilliant Green), rukavice.

Jak používat:

Nejlepších výsledků dosáhnete, když látku předeperte bez aviváže. Navlhčení látky vodou před barvením pomůže, aby se barvy snadněji smíchaly.
Povrch, na kterém budete pracovat, zakryjte plastovou podložkou, abyste jej ochránili. Otočte a svažte látku a zajistěte ji gumičkami nebo sponkami. Před zahájením procesu barvení si nasaďte rukavice.

Nanášejte barvu přímo na látku pomocí dávkovacích trysek, nezapomeňte na zadní stranu! Pro ještě intenzivnější barvy nechte barviva absorbovat 24 hodin před tepelnou fixací a praním. Pro světlejší barvy opláchněte předmět před tepelným nastavením ve vodě.
Barvy fixujte pomocí žehličky na vysokou teplotu po dobu 5 minut s ochranným papírem (např. pergamenový papír) mezi látku a žehličku.
Po tepelné úpravě bude předmět pratelný až do 40 °C a vhodný do sušičky. Předmět poprvé vyperte samostatně ve studené vodě, aby barvy nepouštěly. Nechte předmět úplně vyschnout, a pak si již užijte svůj nový vlastní design!

 

Potřebujete se rychle zeptat? +420 776 183 616 (Po-Pá 8:00 - 15:30)
Nevíte si s něčím rady? napište nám

Jak Korálek obchod hodnotí ostatní zákazníci?

Informace k získávání recenzí
Kristýna 21. 6. 2024 z Heureka.cz
100% img
Velmi rychlé dodání
Jana 21. 6. 2024 z Heureka.cz
100% img
Super rychlost dodání zboží
Rychlé dodání zboží děkuji
Jitka 20. 6. 2024 z Heureka.cz
100% img
Zatím jsem byla vždy spokojená.

Základní specifikace

Výrobce
Art Creation
Kód produktu
83159
Barva vícebarevné 
Potřebujete se rychle zeptat? +420 776 183 616 (Po-Pá 8:00 - 15:30)
Nevíte si s něčím rady? napište nám