Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz
Doprava od 30 Kč
MENU
Máte dotaz?
napište nám e-mail na info@koralek-obchod.cz

O Korálku

Co nám dělá radost kromě korálků?

Když připravujeme dárečky pro naše zákazníky. Když se z nás v zimním období stává Ježíšek. A taky že jsem se díky našim báječným zákazníkům stali finalistou SHOP ROKU 2023 v kategorii Ruční práce a tvoření.

Zajímá vás příběh Korálku-obchodu?

To jednoho letního dne roku 2000 zakoupil budoucí majitel Korálku-obchodu v Telči na náměstí korálkový náramek. Ten byl tak kvalitní, že se hned před obchůdkem roztrhl a korálky se rozutíkaly po celém náměstí jak v té pohádce o princezničce na bále, co poztrácela korále. „No to jsem si ten náramek mohl navléct rovnou sám!“ pomyslel si.

A tak Milan s manželkou Zuzanou oslovili výrobce dřevěných korálků Detoa, přidali pár drobností… a rázem z toho byl e-shop. Drobností průběžně přidávali celé pytle. Třeba v roce 2005 kamínky a korálky Swarovski (kterými několikrát podpořili taneční skupiny při soutěžích).

Roku 2007 otevřeli první kamenný korálkový obchod v Pelhřimově, městě rekordů. Přibyly další poklady jako barvy na textil nebo zázračná hmota Fimo.

Ve zlomovém roce 2010 omezila česká Preciosa dodávky korálků českým obchodům. Korálek-obchod proto navázal spolupráci s dalekým Japonskem a dodnes jsou našimi stálými dodavateli skleněných korálků proslulé firmy Miyuki a Toho.

A proč nakupovat korálky u nás?

  • Zboží z vlastních skladů doručujeme do 24 hodin.
  • Pro stále zákazníky máme výhodný Věrnostní program.
  • Neúčtujeme balné a poštovné máte nad 1700 Kč zdarma.
  • Rádi poradíme s vhodným výběrem.
  • Nevyžíváme se v byrokracii a reklamace vyřizujeme rychle.
  • Poctivé recenze o nás najdete na Heuréce.