Náhrdelníky, Obojkové dráty

produktů na stránku 20 40 60

Náhrdelníky a obojkové dráty to je další malá skupina produktů, které Vám zde nabízíme. Obojkové dráty jsou vyrobeny z bižuterního drátku, který je opatřen očkem a háčkem pro snadné zapínání. Na tento drát je vhodné navléknout korálky s většími otvory, nebo zavěsit příhodný ověs, který může být zastoupen vinutou perlí, nebo korálkovým přívěskem.

Dalšími náhrdelníky jsou závěsy vyrobeny z pryžové šňůry v různých barvách a průměrech, které jsou zakončeny koncovkami z chirurgické ocele. Na tyto jednoduché pryžové závěsy lze zavěsit přívěsek z chirurgické ocele. Tento náhrdelník si můžete sami lehce vyrobit. Do koncovek kápnete dvousložkové lepidlo Alteco namíchané v poměru 1:1 a vložíte pryžovou šňůru. Po zaschnutí přidáte karabinku s kroužky. Vše je hotovo!

​Dáváte přednost koženým řemínkům? I takové závěsy Vám nabízíme. Vepřová kůže je barvena přírodními barvami, které Vám neobarví oblečení. Kožené řemínky mají obdelníkový průřež, proto i koncovky z chirurgické ocele jsou také plochého tvaru.

​Líbí se Vám náhrdelník tvořený organzovou stužkou a voskovanými nitěmi? Pak si můžete vybrat barvu, která lahodí Vašemu oku. Organza jako stužka je velmi atraktivním návlekovým materiálem, nebojte se proto ji zařazovat do Vašich výrobku častěji. Krásně kontrastují s matnými korálky a pokud využijete více odstínů od jedné barvy při výrobě jakéhokoliv prvku, budete sami ohromeni výsledkem.

 

Vytvořilo Foreveryone.cz