Vážení zákazníci, z provozních a inventurních důvodů bude provoz našeho e-shopu a prodejny od 8.12. 2019 pozastaven.
Objednávky přijaté od
9.12. 2019 budou vyřizovány po Novém roce od 6.1.2020.
Naše prodejna pro vyzvednutí osobních objednávek bude otevřena do 12.12. 2019  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hodně radosti při tvoření s korálky. 

Formy, struktorovací Podložky, pomůcky

Použití silikonových forem je velmi flexibilní a snadné. Mají dlouhou životnost a jsou odolné. Pracovat s nimi mohou i děti, stačí jen do nich vtlačit FIMO hmotu, Aquasoft, hlínu, modelínu, nebo odlít mýdlovou hmotu či vosk a vyrobit tak originální mýdlo, či svíčku.

 

Formy jsou ideální pro tvorbu módních doplňků, šperků, přáníček, pozvánek, scrapbooků, koláží, stolních nebo domácích dekorací.

 

Nabízíme formy a podložky s různými motivy (zvířátka, vánoční tématika, ovoce, zelenina, podzimní dekorace...) či rozmanitými texturami (dřevo, kůže, krajka a jiné). Některé mají potravinový atest, a proto se dají využít na čokoládu, marcipán, želé či zmrzlinu.

 

Pro usnadnění vyjmutí sádrových odlitků a hliněných otisků z forem, i k jejich ochraně, je používán mastkový pudr. Pro odmaštění povrchu je vhodný líh bez zápachu. Obojí je součástí naší nabídky.

Vytvořilo FEO