Vážení zákazníci, z provozních a inventurních důvodů bude provoz našeho e-shopu a prodejny od 8.12. 2019 pozastaven.
Objednávky přijaté od
9.12. 2019 budou vyřizovány po Novém roce od 6.1.2020.
Naše prodejna pro vyzvednutí osobních objednávek bude otevřena do 12.12. 2019  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hodně radosti při tvoření s korálky. 

Bižuterní komponenty POKOVENÉ

produktů na stránku 20 40 60

Bižuterní pokovené komponenty bereme výhradně od osvědčených tuzemských dodavatelů. Základem těchto kvalitních dílků je mosaz, jež se dále upravuje galvanizací a tím získává svou finální barvu. Pokovů nabízíme celou řadu, nejpoužívanějšími odstíny jsou – postříbřené a měděné, oblíbený je i antracit, známý spíše pod názvem „černý zinek“. Tyto komponenty jsou bezolovnaté a neobsahují ani zinek, čímž splňují zdravotní nezávadnost dle směrnic EU.

 

V naší nabídce můžete najít náušnicové kovodíly, karabinky, kaloty nebo ketlovací nýty a jehly pro ketlovací techniku. Pro snadnější práci a dokonalý výsledek doporučujeme obohatit vaše nářadí o ketlovací kleště. Pakliže dáváte přednost korálkování, nebo používání bužuterních komponentů, určitě nezapomeňte na různé podložky. Svůj hotový výrobek můžete zabalit do zipového sáčku, či umístit na kartu vhodnou přímo pro váš šperk.

Vytvořilo FEO