Vážení zákazníci, z provozních a inventurních důvodů bude provoz našeho e-shopu a prodejny od 8.12. 2019 pozastaven.
Objednávky přijaté od
9.12. 2019 budou vyřizovány po Novém roce od 6.1.2020.
Naše prodejna pro vyzvednutí osobních objednávek bude otevřena do 12.12. 2019  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hodně radosti při tvoření s korálky. 

Polymerové hmoty FIMO, Pryskyřice, Barvy

produktů na stránku 20 40 60
Fimo Air Natural 350 g Pískovec

Fimo Air Natural 350 g Pískovec

1 ks v balení
89 Kč s DPH
FIMO proffesional EXTRUDER model 2019

FIMO proffesional EXTRUDER model 2019

1 ks v balení
690 Kč s DPH

Polymerové hmoty FIMO, Pryskyřice, Barvy

Zní to jako zkoušení z chemie, ale všechno to jsou výborní pomocníci, bez kterých se při výrobě vlastních šperků neobejdete. Fimo je takový malý zázrak moderní technologie. Tvárnou hmotu si vytvarujete snadno do podoby, kterou potřebujete a dáte ztuhnout. Vlastníma rukama si tak můžete vymodelovat doslova cokoli. Tak neváhejte a převeďte svou fantazii do reálných tvarů.

 

Jestli už máte vše nemyšlené, ale chybí vám barvy, jste na správném místě. Máme vše, na co si vzpomenete. Barvy na sklo, textil i porcelán. Specialitou jsou barvy Prismé a Moon. S texturními barvami vytvoří originální výrobek i uplný začátečník. Takže se nebojte a s chutí do toho. Skvělá je především barva Prisme, která vytvoří strukturu připomínající medový plást. 

 

Barvy mají vysokou světlostálost a jsou na bázi rozpouštědla, to znamená, že k čištění a ředění se dá použít minerální líh nebo terpentýn.

Vytvořilo FEO