Minerální korálky a ostatní

produktů na stránku 20 40 60

Dřevěné a ostatní korálky
Není všechno zlato, co se třpytí a stejně tak není každý korálek ze skla. A to je dobře, třeba ty dřevěné nebo korálky z minerálů nabízejí svými barvami a strukturou zase jiné možnosti, které mohou být zrovna pro vás ty pravé.


A dřevěné korálky mají i spoustu jiných výhod. Jsou lehké, takže se hodí na výrobu větších náramků nebo náhrdelníků, kde by vás váha šperku mohla při dlouhém nošení obtěžovat. Další skvělou vlastností, která není na první pohled vidět je, že je dřevěný korálek na omak vždy teplý a kontakt s pokožkou tak bude vždy maximálně příjemný.

 

Stejné výhody – nízkou váhu a příjemnou teplotu na omak - mají i korálky plastové. Oproti dřevěným ale nabízejí větší výběr barev a i samotné barvy jsou ostřejší a výraznější. Korálky z minerálů tyto výhody nepotřebují. Jsou totiž unikátní už jen díky drahým kamenům, ze kterých jsou vyrobeny. Proč si kupovat umělou náhradu, když můžete mít opravdový polodrahokam. V nabídce máme například oblíbené Ametysty, Acháty, elegantní Hematit nebo výrazný Tyrkenit.

Vytvořilo FEO