Vážení zákazníci, z provozních a inventurních důvodů bude provoz našeho e-shopu a prodejny od 8.12. 2019 pozastaven.
Objednávky přijaté od
9.12. 2019 budou vyřizovány po Novém roce od 6.1.2020.
Naše prodejna pro vyzvednutí osobních objednávek bude otevřena do 12.12. 2019  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hodně radosti při tvoření s korálky. 

Korálky MATUBO

Mačkané korálky od české firmy MATUBA Beads s.r.o., vás hned na první pohled zaujmou svou neodolatelně lesklou krásou. Zkušení skláři v Železném Brodě dbají na přesný tvar a velikost mačkaných korálků. Jsou vyráběny z kvalitní české skloviny PRECIOSA ORNELA, za pomocí moderního mačkacího stroje, který je zcela automatický. Polotovary korálků se následně brousí a leští, aby jejich finální podoba byla dokonalá.

Korálky jsou vyráběny v širokém spektru barev a povrchových úprav. Díky své lehkosti, většímu otvoru a zaobleným hranám se korálky snadno navlékají, a tak jsou vhodné pro šité i háčkované šperky, nebo jednoduché dekorace. Větší otvor nabízí i velkou univerzálnost v navlékání. Nejste omezeni pouze na tenké nylonové nitě, ale můžete použít třeba i silnější polyesterové šňůrky průměrem kolem 1mm, na které se některé jiné korálky nevejdou.

Vytvořilo FEO