Vážení zákazníci, z provozních a inventurních důvodů bude provoz našeho e-shopu a prodejny od 8.12. 2019 pozastaven.
Objednávky přijaté od
9.12. 2019 budou vyřizovány po Novém roce od 6.1.2020.
Naše prodejna pro vyzvednutí osobních objednávek bude otevřena do 12.12. 2019  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hodně radosti při tvoření s korálky. 

DRÁTY 316Steel Beadalon

produktů na stránku 20 40 60

Drátky z chirurgické oceli ocení lidé s různými alergiemi na různé bižuterní pokovy.Velmi oblíbená je tedy výroba náušnicových komponentů či celých řetízků ze spojovacích kroužků (Japonská technika chainmaille). Tento drát je nabízen v mnoha provedeních - liší se sílou, profilem a tvrdostí. Nejvyužívanější je při tepání pomocí tepacího kladívka. Tato kladívka jsou rozlišná jak materiálem tak i svým tvarem, některá mají i silikonová pouzdra, aby nepoškodila či nepoškrábala drátek. Dalším pomocníkem při tepání je kovadlinka.

Jak takový tvrdý a silný drátek uhladit?
​To je velmi častá otázka, kterou není těžké zodpovědět. Pokud zakončujeme drátek měkký, pak se konce obvykle zasunou do nejbližšího korálku či smyčky. Tak konce nepoškodí kůži a neškrábou. U tvrdých drátků to však není tak jednoduché. Proto na "dohlazení" drátku využijte smirkový papír nebo pilníček, který je určen pro korálkování. Pokud s drátky pracujte častěji, určitě oceníte velkého pomocníka a to brusku.
 

Vytvořilo FEO