Korálky a šperky na Valentýna

V neděli je Valentýn – svátek zamilovaných. A protože možná i vy máte v plánu své drahé polovičce koupit nebo vyrobit šperk, pokusíme se vás v článku inspirovat.

V naší nabídce samozřejmě najdete celou řadu korálků, přívěsků a dalších doplňků s motivem srdce.

Například Swarovski má celou edici přívěsků Miss U Heart, kde je srdce hlavním motivem. Vybírat můžete ze srdíčkově tvarovaných kousků v průhledné, medově zlaté, červené nebo černé barvě. Kvalita a krásné vybroušení je u výrobků Swarovski samozřejmostí.

Máte v plánu vyrobit řetízek nebo náramek z korálků ve tvaru srdce? I takovou možnost máte. Swarovski love bead je 8mm rudý korálek ve tvaru srdce s průměrem otvoru 1 mm. Dále máme v nabídce i cenově výhodnější plastové korálky-srdíčka.

U přívěsků je srdce jedním z nejoblíbenějších motivů. Není proto divu, že přívěsků z chirurgické oceli s motivem srdce máme doslova desítky. Spojená srdce, srdce s křídly, srdce s lístky,… výběr je obrovský.

Valentýnské šperky ale nejsou jen ty, které mají motiv sdrce. Lásku a vášeň jde vyjádřit i barvou. Červenou nebo růžovou.

I zde máte z čeho vybírat, odstíny červené a růžové jsou přítomny v kolekcích všech výrobců korálků.

Červenou barvu má celá řada nádherných minerálů. Někoho napadne jako první granát. Ten je velmi populární pro svou temně červenou až hnědou barvu a zvláštní ohňový lesk.

Koho nenapadl granát, asi mu vyvstal na mysli jiný z červených kamenů – rubín. Nejcennější je jeho světle červená verze, která bývá označována jako barva holubičí krve. Do červené je dobarvována celá řada dalších minerálů. Nám se líbí například jasně červený Howlit nebo jahodově růžový Jadeit. Kdo má rád kameny s kresbou, doporučujeme do ruda či purpurova dobarvené Tygří oko.

Tak co? Už víte, jaký šperk k Valentýnu vytvoříte?

Vytvořilo FEO