Korálky TOHO

Korálky

Korálky TOHO pro Vaše tvoření

Korálky TOHO jsou známe takřka po celém světě a to hlavně díky své nadstandartní kvalitě. Tyto rokajlové korálky pocházejí přímo z Japonska, kde patří k nejprodávanějším produktům tohoto segmentu trhu.

Korálky TOHO a jejich přednosti

Korálky TOHO prosluly hlavně svou precizní a tvarovou přesností, která je u takto malých předmětů neobvyklá. Korálky TOHO jsou velice pravidelné a mají úzké stěny. Perle se vyznačují především šíří průtahu a svou lehkostí. Tyto korálky umožňují několikrát provléci návlekový materiál i u těch nejtitěrnějších druhů.

Korálky TOHO jsou patentovány

Po celém světě patří korálky TOHO k velice populárním a to jak u profesionálů ve tvorbě bižuterie, ale také i u amatérských tvůrců originálních šperků. Pochopitelně jsou tyto korálky značky TOHO patentovány. To aby nedocházelo ke kopírování a napodobování této unikátní značky.

U nás nakoupíte ty nejlepší a nejnovější korálky na našem trhu.

Zvolte podkategorii:

Korálky TOHO

TOHO korálky jsou VELMI PŘESNĚ vyráběné rokajlové korálky určené pro PROFESIONÁLNÍ použití. Tyto korálky mají zpravidla větší otvor (oproti běžnému rokajlu). Díky tomu lze několikanásobně provléci návlekový materiál a otevírají se Vám tím nové tvořivé možnosti!

 

TOPlist

Měna / currency:
Now acceptingPayPal Logo