Dřevěné korálky

Korálky

Dřevěné korálky

patří mezi nejdéle používané v historii lidstva. Jsou velice oblíbené pro svoji lehkost, různorodost a dostupnost. Korálky ze dřeva nabízí spoustu možností využití při tvorbě náramků a náhrdelníků nebo se dají vplétat do vlasů.

Originální korálky dřevěné

Materiály, které se používají pro korálky dřevěné jsou opravdu velice různorodé. Můžete se tak v této kategorii mimojiné setkat s bambusovými korálky nebo korálky z kokosových skořápek, které patří do této skupiny korálků dřevěných. Pokud chcete podněcovat svou fantazii, tak tyto berevné a malované dřevěné korálky nemohou chybět ve vaší sbírce.

Prohlédněte si také korálky skleněné

 

Zvolte podkategorii:

Korálky dřevěné

Při troše šikovnosti si korálky dřevěné může doma vyrobit každý člověk. Stačí pouze trošku fantazie a času. Pokud ani jedno z toho nemáte, tak jste na správném místě. Náš obchod Vám nabídne veliké množství všech druhů a barev. Korálky tak můžete jednoduše nakoupit u nás opravdu levně.

Historie korálků

Pro začátečníky doporučujeme přečíst stručnou historii korálků. Dozvíte se zde něco o základních druzích korálků a materiálech pro navlékání.

Sortiment korálků

Pokud hledáte jiné než dřevěné korálky, tak, prosím, vyberte jinou sekci v menu vlevo.

Prodáváme mimo jiné např.:

  • Korálky rokajl (skleněné) - korálky, tyčky i jiné tvary, balené podle druhů i ve směsích
  • Korálky tyčka dlouhá (skleněné) - skleněné tyčky - korálky - různých zabarvení a rozměrů
  • Mačkané korálky - obrovská nabídka mačkaných korálků různých tvarů: zrnka, šváby, hvězdy, antické korálky, svítící, kuličky, kytičky, lucerny, lupínky, srdíčka atd. Směsi mačkaných korálků můžete vybírat i v této sekci
  • Broušené korálky - nabídka dle průměru od 3 mm do 10 mm, kroužky, válečky a další tvary, opět nabízíme i směsi
  • Korálky Ostatní - nabídka různých dalších variant korálků včetně nalepovacích, voskovaných, kovových, plastových, proužkovaných apod.

 

 Korálky dřevěné jsou správnou volbou

TOPlist

Měna / currency:
Now acceptingPayPal Logo